Produktinformasjon
Tilhenger beregnet for bruk sammen med SIKU Volvo FH16. Hengeren har internt batteri, så den kan kontrolleres med brytere manuelt, eller gjennom lasebilens mottaker når tilkoblet. Hengeren kan tippes ved hjelp av integrert servomotor og har 4stk fungerene LED-pærer som vil gi deg varsellys, baklys og blinklys.
Anbefalt tilbehør
NYHET!
GRATIS FRAKT*
* Dette produktet kvalifiserer til gratis frakt. Andre varer i samme ordre vil da også få gratis frakt.
Unntak er varer med egne spesifike fraktkriterier.
kr 3.795,-
0| 0,-
Uten din rabatt kr 3.795,-
3|1|897
PS! Produkt kan avvike fra video.
Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.
OK
- Elektrisk kontrollert modell
- Laste/losse funksjon
- Fungerene lys
SIKU finsih
Siku produserer i utgangspunktet metallbiler og diecastmodeller, men har nå også utviklet en egen RC serie. Finishen fra diecastmodellene smitter over på RC-serien. Mange viktige komponenter er også laget i metall som gir en ekstra realisme. Finishen vil overraske deg positivt!
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c
Deler du savner? Klikk her!