Produktinformasjon
Bluetooth fjernkontroll
Opp til 40km rekkevidde
IP55 rating
Avansert app
Topphastighet 50km/t
OBS! Dette brettet er ikke lovlig for bruk i Norge. Brettet har ikke, reflekser eller signalhorn. Brettet kan begrense sin toppfart via håndkontrollen, som gjør at det har mulighet for høyere hastighet enn tillatt.
Flex 2 Pro er et elektrisk longboard med en rekkevidde på opp til 40km og en topphastighet på 50km/t.
PS! Produkt kan avvike fra video.
Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.
OK
Exway Flex 2 Pro
Flex 2 Pro er alt du elsket fra den originale Flex Pro, men med flere oppgraderinger, funksjoner og forbedringer for å gi deg den ultimate elektriske skateboardopplevelsen. Den leveres som standard med den helt nye og banebrytende REXUS fjernkontrollen, Bifrost 2.0 belysningsfunksjoner og førsteklasses Samsung-battericeller. Et utrolig morsomt men også praktisk fremkomstmiddel.
Smart Funksjoner
Flex har intelligente sikkerhetsfunksjoner som bl.a. kan automatisk redusere farten hvis behovet skulle oppstå. Denne utgaven av Flex er en spesialutgave som leveres med beltedrift og 90x64mm Hydro hjul.
Brettet har 4 forskjellige moduser slik at brukeren kan velge etter ønske og behov. Begynnermodus har en topphastighet på under 16 km/t noe som er perfekt for førstegangsbrukere. De to raskeste nivåene låses først opp etter 10km kjøring. Den har også modus for energisparing, det vil si at brettet lades under bremsing.
Bifrost 2.0 Belysningssytem
Belysningssystemet gjør deg ikke bare synlig, men inkluderer bremselys, blinklys og stilige omgivelseslys som alle utstråler praktisk skjønnhet.
Leveres med en standard 200W høyytelses galliumnitrid-lader, som er 60% mindre i størrelse for enkel bærbarhet, kompakt, men kraftig. Med 400W dobbelladingsteknologi kan ladingen ta så lite som 1 time med 2 ladere.
Vær oppmerksom på at kun 1 x GaN-lader er inkludert.
SpesifikasjonerPeak Power | 2520W |
Vekt | 9,9kg |
Fjernkontroll / App | Smart Rexus / ExSkate (Bluetooth) |
Topphastighet | 50 km/h |
Rekkevidde | Opp til 40km |
Hjul | 90x64mm Hydro Wheels |
Ladetid | ca 2 timer |
Batteri | 432Wh |
Lader (Følger kun med 1stk) | 200W GaN |
Størrelse LxB | 972 x 260mm |
Vannmotstand | IP55 Rating |
Esken Inneholder1
1 x Exway Flex 2 Pro Electric Skateboard1 x 200W GaN Charger (2t ladetid).1 x Smart Rexus + Micro Usb Kabel 1 x Verktøy ( T-Tool)
OBS! Dette brettet er ikke lovlig for bruk i Norge. Brettet har ikke, reflekser eller signalhorn. Brettet kan begrense sin toppfart via håndkontrollen, som gjør at det har mulighet for høyere hastighet enn tillatt.
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c
Deler du savner? Klikk her!