HjemBilerElektrobilerMonstertruck Elektro
Print produktark

MJX Hyper Go Brushless 1/16 4WD Monstertruck

(4)
Tilhører kategori
Monstertruck Elektro
Handle nå, del opp eller betal senere. Walley Les mer
kr 1.495,-
3|30|7
VareID: 66809, Produktnr: 16208
LoadWalleyWidget
Produktinfo
Anbefalt tilbehør
Deler
Tips en venn
Anmeldelser

Produktinformasjon

4WD
1:16 Skala
Børsteløs
2s LiPo
Gi full gass offroad uten å miste kontrollen. MJX Hyper Go Børsteløs 4WD Monstertruck i skala 1:16 akselererer opp til 45 km/t med sin 2845 børsteløse racingmotor og sikrer presis håndtering med flere justeringsmuligheter. Disse inkluderer to justerbare toppfartinnstillinger, en rask styreservo for smidige retningsendringer, justerbare aluminiumsoljedempere, justerbar fjæring og en justerbar wheelie-bar.

Anbefalt tilbehør



Hele elektronikken er sprutsikker og muliggjør ubegrenset bruk utendørs. De store høygripdekkene i myk gummi gir solid feste på alle underlag.

I tillegg er modellen utstyrt med en kraftig LED-lykt som sørger for kjøring, selv i mørket. Den praktiske 3-kanals fjernkontrollen overfører alle funksjoner uten forstyrrelser og lar deg kjøre flere modeller samtidig takket være 2,4 GHz-systemet. Modellen leveres som en komplett RTR-pakke (Ready-to-Run), der alle komponenter følger med. OBS! Batteri til kontrollen følger ikke med og må kjøpes seperat, 2x AA Batteri.
MJX Hyper Go Brushless 1/16 4WD Monstertruck
Egenskaper
  • Justerbar chassis
  • Justerbar hastighet
  • Høy bakkeklaring (40mm)
  • Drivaksel i metal
  • LED lys foran


  • MJX Hyper Go Brushless 1/16 4WD Monstertruck
    Spesifikasjoner fra produsent
    Skala1/16
    Dimensjoner310x 225x 125mm
    Vekt - Med batteri 1050gram
    Akselavstand175mm
    ESC45A
    Motor2845 Børsteløs
    Dimensjoner110x 35x 24mm
    Batteri2S LiPo
    Batterikontakt T-Plug
    Karroserifeste Feste punkt foran og lukke mekanisme bak



    Innhold i esken
  • MJX Hyper Go Brushless 1/16 4WD Monster
  • 1x 3 channel 2.4 GHz sender
  • 1x 2S Batteri
  • 1x USB lader (ladetid cirka 60minutt)
  • 1x MJX bruker manual
  • Div verktøy til bilen


  • Nødvendig tilbehør
    Batteri til senderen2x AA Batteri

    Anbefalt tilbehør

    Varta Industrial Pro AA batterier - 4stk
    3|326|4
    kr 29,-
    SkyRC S100 Neo Computerlader AC100W/DC200W
    3|349|235
    kr 699,-
    Elefun LiPo-Safe Bag / Transportbag (M)
    3|359|523
    kr 159,-
    SkyRC Ladekabel - Male Deans til Female XT60
    3|37|206
    kr 49,-
    2s 1050mAh - 25C - MJX Deans
    3|67|34
    kr 159,-

    Produktanmeldelser

    Fantastisk mye bil for pengene
    Bruker ga kun karakter
    22.01.2025 av Vegard S.
    Gjorde mye research i forkant og leste mye positivt om denne modellen på nettet. Fantastisk mye bil for prisen. Den er rask og tåler helt fint å kjøres med til den blir fullpakket av snø. Virker urolig solid. Demperne kan justeres, har et veldig kraftig led lys i front og det er veldig kjekt med quick release på chassis som gjør det raskt å ta av og på.
    Dette hjalp meg 6
    Bra bil
    Bruker ga kun karakter
    05.02.2025 av Stian
    Bilen er ok, fjernkontrollen er ikke den beste på markedet men fungerer greit.
    Dette hjalp meg 1
    Elendig kvalitet
    Bruker ga kun karakter
    30.01.2025 av Lars S.
    Gikk i stykker med en gang. Hjuloppheng sprakk på venstreside på første kjøring, fikk til å lime dette, men sprakk på høyre side på andre kjøring. Ikke mulig å reparere. Tydeligvis veldig sprø plastikk som ikke tåler kaldt vær. Styringen ble også feil etterpå. Ellers (når den virket) var ladingen tungvint ettersom batteriet må tas helt ut, og er plassert knotete. Og styring/gass er ikke nøyaktig nok. Har hatt flere biler i samme prisklasse, og denne ligger dessverre langt under i kvalitet.
    Dette hjalp meg 3
    Viser 3 / 4 tilbakemeldinger
    Vis alle
    Gi din tilbakemelding

    Flere så også på